Мемлекеттік және жергілікті басқару мамандығының студенттері жүлделі орынды иеленді 07.05.2021

Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университетінде Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30-жылдығына арналған «Пандемия жағдайындағы өзгерістерді басқарудың инновациялық идеялары» тақырыбында  өткен «Мемлекеттік және жергілікті басқару» мамандығы бойынша XIIІ Республикалық студенттік пәндік олимпиадада университетіміздің Мемлекеттік және жергілікті басқару мамандығының студенттерінен құралған «Яссы» командасы (команда мүшелері: Баймұрат Алмас, Ермахан Мырзабай, Әметбек Аружан) жүлделі ІІІ орынды иеленді. «Түркістан қаласында «ақылды қала» құру келешегі: мәселелерді жүйелеу және оларды шешу бағыттары» атты ғылыми жобаны сәтті қорғаған командаға Мемлекеттік басқару және аймақтық даму бағдарламасының PhD, аға оқытушысы Нахипбекова Сымбат Абдраимқызы жетекшілік жасады. Әріптесімізді және студенттерімізді осы жеңісімен құттықтай отырып, еңбектеріне толағай табыстар тілейміз!